Landstede Groep

Samenwerking met woonzorgcentrum Sonnevanck

22-11-2016

Leerlingen van de vierde klas, studierichting Uiterlijke verzorging, zijn gisteren gestart met het geven van manicures op woonzorgcentrum Sonnevanck. Gedurende een paar maanden zullen de leerlingen in tweetallen elke week een uur handverzorging geven aan licht dementerende ouderen.

Gisteren was de aftrap en daarbij was ook dagblad de Stentor aanwezig. We zijn blij met deze samenwerking. Niet alleen omdat onze leerlingen op deze manier 'levensecht leren', maar ook omdat we zo echt een steentje bijdragen. Er zijn voor onze medemens. Ook onze leerlingen ervaren dat zo.  

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer: 088-850 7370
(bereikbaar tussen 08.00 en 16.30 uur)

E-mailadres: info@morgencollege.nl

Locaties

De Sypel
Sypel 2
3842 AE Harderwijk 

Westeinde
Westeinde 31
3844 DD Harderwijk 

Oriënt
Horsterweg 192
3891 EV Zeewolde